foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
TERMÍNY ZÁVODŮ
 
květen místo kdo (kategorie) odjezd
3.5. Štafetový pohár Velké Meziříčí rozhodčí  
4.5. 1. kolo KPD M,Ž,J,D a žactva Jihlava M,Ž,J,D, st. žactvo, vybraní ml. žactvo 8:00 Zám. schody
5.5. 1. kolo MMaS družstev doro. a juniorů Ostrava hostující za AK Hodonín  
8.5. Nominační závody LODM Třebíč ml. a st. Žactvo 8:30 Zám. schody
11.-12.5. KP ve vícebojích Třebíč M,Ž,J,D, st. žactvo, vybraní ml. žactvo  
12.5. 1. závod Ligy přípravek Velké Meziříčí přípravky  
14.5. Pohár rozhlasu Velké Meziříčí rozhodčí  
18.5. 1. kol II.ligy muži Vyškov M,Ž,J,D, vybraní st. žactvo 7:30 ZŠ Školní
19.5. 1. kolo KPD mladšího žactva Jihlava mladší žactvo a vybraní ze st. přípravek 8:00 Zám. schody
25.5. 2. kolo MMaS družstev doros. a junioři Olomouc hostující za AK Hodonín  
25.5. 2. závody přípravka Velké Meziříčí přípravky  
26.5. 2. kolo KPD M,Ž,J,D a žactva Třebíč M,Ž,J,D, st. žactvo, vybraní ml. žactvo 8:00 Zám. schody
26.5. Mistrovství Mor. a Slezka žactva Znojmo    
31.5.-2.6. MČR ve vícebojích  Zlín    
         
červen místo kdo (kategorie) odjezd
1.6. Letní dětské hry Velké Meziříčí rozhodčí  
1.6. 2. kolo KPD ml. žactvo Jihlava mladší žactvo a vybraní ze st. přípravek 8:00 Zám. schody
2.6. KP mužů, žen, jun. dor. Třebíč M,Ž,J,D 8:30 Zám. schody
8.6. Pohár smíš. družst. mladšího žactva Jihlava mladší žactvo  
9.6. 2. kolo II. ligy muži Znojmo M,Ž,J,D, vybraní st. žactvo 7:00 ZŠ Školní
15.6. 3. kolo KPD ml. žactvo Pacov mladší žactvo a vybraní ze st. přípravek 7:20 Billa
15.-16.6. MČR do 22 let  Praha    
16.6. 3. kolo KPD juniorů, dorost., žactva Pacov J,D, st. žactvo, vybraní ml. žactvo 7:00 Zám. schody
22.6. 3. kolo II. ligy Jihlava M,Ž,J,D, vybraní st. žactvo auty
23.6. 3. závod Ligy přípravek Třebíč přípravky 8:30 Zám. schody
24.-26.6. LODM Jablonec n. Nisou    
28.-30.6. MČR juniorů a dorostu  Praha    
         
červenec místo kdo (kategorie) odjezd
26.-27.7. MČR mužů a žen Brno    
         
srpen místo kdo (kategorie) odjezd
18.8. Velká cena Třebíče  Třebíč    
25.8. 4. kolo II. ligy muži Hodonín M,Ž,J,D, vybraní st. žactvo 6:30 ZŠ Školní
  Výškařský mítink Velké Meziiříčí    
31.8. Baráž o I. ligu muži      
31.8. Velká cena Pacova Pacov    
         
září místo kdo (kategorie) odjezd
1.9. KP staršího a mladšího žactva Jihlava starší žactvo, mladší žactvo 8:00 Zám. schody
7.9. Finále KPD juniorů a juniorek, dorost, žactvo Pacov M,Ž,J,D, st. žactvo, vybraní ml. žactvo 7:00 Zám. schody
9.-11.9. EKAG Brno    
14.9. 4. závod Ligy přípravek Třebíč přípravky 8:30 Zám. schody
14.9. 3. kolo soutěže družstev mládeže Břeclav hostující za AK Hodonín  
15.9. 4. kolo KPD mladšího žactva Humpolec mladší žactvo a vybraní ze st. přípravek 8:00 Zám. schody
20.-22.9. MČR žactva  Kolín    
21.9. Finále KPD mladšího žactva Třebíč mladší žactvo a vybraní ze st. přípravek 8:30 Zám. schody
28.9. KP přípravek ve 4boji Jihlava přípravky 8:00 Zám. schody
29.9. Mezikrajové utkání mladšího žactva      
  Baráž o I. ligu muži      
         
říjen místo kdo (kategorie) odjezd
6.10. Běh okolo zámku Chotěboř Chotěboř    
  Přespolák Nové Město na Moravě Nové Město    
12.10. O pohár Barchanu  Jemnice    
19.10. KP v přespolním běhu  Jihlava    
         
listopad místo kdo (kategorie) odjezd
15.-17.11.? Krajské soustředění v hale      
23.11. MČR v přespolním běhu  Dříteč    
         
prosinec místo kdo (kategorie) odjezd
14.12. Mezikrajové utkání družstev staršího žactva Ostrava    
  Vánoční laťka Hády Brno    

Tréninková skupina pro ročníky 2015 až 2014 (předškolní věk)

Trenéři

Monika Feigler (šéftrenér)tel. 720 965 385
Dana Cahová Harvey , tel. 774 202 236

Časy a dny tréninků

tréninky začíname  v úterý 1.10.2019 v 15.50, sraz u zadního vchodu - vchod do tělocvičny 2. ZŠ Oslavická

  • již první hodinu bude probíhat trénink, děti budou potřebovat sportovní obuv a oblečení
  • veškeré podrobnosti se dozvíte na první hodině

úterý: 16.00 - 17.00 (malá tělocvična 2. ZŠ Oslavická)

Tréninková skupina pro ročníky 2011 až 2013

Trenéři

Dana Cahová Harvey (šéftrenér), tel. 774 202 236

Ondřej Rosa, tel. 608 854 777

 

Časy a dny tréninků

čtvrtek - 16.00 - 17.30

Sraz na atletickém hřišti při 3.ZŠ Školní

Tréninková skupina pro ročníky 2010 - 2009

Trenéři

Jan Havliš (šéftrenér), tel. 602 737 941

Ondřej Rosa  tel 608 854 777

Dana Cahová Harvey , tel. 774 202 236

 

Časy a dny tréninků

úterý - 17.00 - 19.00

čtvrtek - 17.00 - 18.30

Sraz na atletickém hřišti při 3.ZŠ Školní