Ve čtyřboji se na stupně vítězů probojovali ze starších přípravek Jakub Doležal -1.místo, Oliver Harvey – 3.místo a z mladších přípravek Eliška Komínková – 1.místo a Matyáš Fialka- 2.místo

Do první desítky v celkovém umístění víceboje se ještě probojovali: Starší hoši 4. místo Sebastian Zmrhal, 6.místo Patrik Absolon a 10.místo Jan Doležal. Starší dívky: 4.místo Pacalová Ketty, 5. místo Havlišová Klára, 9.místo Adriana Novotná a 10. místo  Elen Rausová.  Mladší hoši: 9. Jan Zeman a dívky: 4. místo Karolína Blaťáková, 8.místo Simona Kučerová a  10. místo Nikol Novotná.

V dílčích disciplínách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 20 krát.

Náš oddíl byl velmi úspěšný i ve štafetách, kdy si starší hoši doběhli pro zlatou  medaili ve složení (Absolon, Harvey, Doležal, Zmrhal)  a také pro bronzovou medaili  ve složení (Piperk Tomáš a Vojtěch, Doležal Jan a Ambrož Lukáš), starší dívky získaly bronz (Rausová, Novotná, Toufarová, Pacalová), mladší hoši stříbrnou medaili (Koukola, Fialka, Zeman, Hroch) a ml. děvčata  uspěšně završila štafetové klání prvním místem (Komínková, Kučerová, Blaťáková, Novotná ).

Celkově se 15 našich atletů umístilo v první desítce víceboje a máme rekordních 53 umístění v TOP desítce v jednotlivých disciplínách.

 

víceboj – starší chlapci (2007-2008)

pořadí

příjmení

jméno

Umístění

1

Doležal

Jakub

(1.místo 50m př, 3.místo medicinbal, 4.místo člunkový běh, 6.místo výška)

3

Harvey

Oliver

(1.místo výška, 2.místo medicinbal, 8.místo 50m př.)

4

Zmrhal

Sebastian

(1.místo člunkový běh, 7.místo 50mpř)

6

Absolon

Patrik

(2.místo člunkový běh, 3.místo výška)

10

Doležal

Jan

(9.místo člunkový běh a 50m př.)

11

Pipek

Tomáš

(3.místo člunkový běh,3.místo 50m př)

15

Koudelík

Adam

(10.místo člunkový běh)

18

Pospíšil

Viktor

(4.místo 50m př.)

23

Ambrož

Lukáš

(5.místo člukový běh)

24

Pavlidis

Nikos

 

26

Rašovský

Šimon

(6.místo medicinbal)

28

Koukola

Michal

 

29

Pipek

Vojtěch

 

32

Štěpánek

Jiří

 

35

Toufar

Michal

 

víceboj – starší děvčata (2007-2008)

pořadí

příjmení

jméno

umístění

4

Pacalová

Ketty

(3.místo medicinbal, 6.místo člunkový běh,7. místo výška, 8.místo 50m př)

5

Havlišová

Klára

(2.místo medicinbal, 7.místo překážky)

9

Novotná

Adriana

(8.místo člunkový běh, 9.místo 50m př)

10

Rausová

Elen

(3.místo výška, 7.místo medicinbal)

14

Toufarová

Zuzana

(1.místo výška)

15

Smejkalová

Alžběta

 

19

Palečková

Klára

(7.místo člunkový běh)

22

Janoušková

Tereza

(9.místo 50m př.)

23

Palečková

Natálie

 

27

Matoušková

Karolína

 

víceboj – mladší chlapci (2009 a mladší)

pořadí

příjmení

jméno

umístění

2

Fialka

Matyáš

(2.místo 50m př a výška, 3.místo člunkový běh a medicinbal)

9

Zeman

Jan

(5.místo 50m př., 8.místo medicinbal, 9.místo člunkový běh)

12

Jiříček

Vít

(5.místo výška)

13

Hroch

František

 

16

Koukola

Ondřej

 

17

Javůrek

Patrik

 

18

Šula

David

 

19

Janoušek

Jakub

 

22

Caha

Jaroslav

 

víceboj – mladší děvčata (2009 a mladší)

pořadí

příjmení

jméno

umístění

1

Komínková

Eliška

(2.místo výška, 3.místo 50m př., 5.místo člunkový běh)

4

Blaťáková

Karolína

(5.místo medicinbal, 6.místo výška, 7.místo člunkový běh a 50m př.)

8

Kučerová

Simona

(5.místo výška, 6.místo medicinbal, 8.místo člunkový běh)

10

Novotná

Nikol

(3.místo medicinbal)

13

Fialová

Sofie

(8.místo 50m př., 9. místo medicinbal)

20

Matějíčková

Adéla

 

22

Martin

Meghan

 

31

Zemanová

Kateřina

 

32

Šulová

Kristýna