V celkovém součtu jsme získali 20 medailí (10 zlatých, 3 stříbrné a 7 bronzových) a 12 finálových umístění do 6. místa.Nejúspěšnějším naším atletem - co do počtu medailí – se stal Ivo Březka. Ze tří startů vytěžil 2 tituly krajského přeborníka a jedno 3. místo.

Svá výkonnostní maxima předvedla většina našich atletů.

Co se týče aktuálního umístění v letošních halových republikových tabulkách, nejvýše je Sára Pavlidu (5. místo na 60 m a 13. místo na 150 m, mladší žákyně), Ladislav Urban (16. místo, trojskok muži), Ivo Březka (18. místo, 60 m překážek žáci), Věra Podrábská (19. místo, 800 m žákyně) a Petr Vokoun (20. místo, 800 m žáci).

Smolařem je Martin Veselý, do finále postoupil nejrychlejším časem 7,21 s, ale ve finále se mu nepovedl start a na vítězství nedosáhl.

 

 

Z výsledků:

 

žákovské kategorie

1.místo

Petr Vokoun                            800 m                          2:19,19

Věra Podrábská                       800 m                          2:33,18

Ivo Březka                              60 m překážek             9,58 s

                                                výška                           155 cm

Tereza Lišková                        koule                           8,96 m

 

3. místo

Ivo Březka                              60 m                            8,14 s

Sára Pavlidu                            60 m                            8,51 s

Zuzana Rašovská                    150 m                          21,32 s

                                                300 m                          47,34 s

 

finálová umístění

4. Denisa Čelková                   koule                           8,16 m

4. Sára Pavlidu                        150 m                          21,35 s

5. Eliška Mašterová                 výška                           135 cm

5. Vendula Puzrlová               60 m překážek             10,71s

6. Denisa Čejková                   výška                           135 cm

6. Zuzana Rašovská                60 m                            8,67s

                                               

dorost

1. místo

Mike Aminu Abu                    výška                           166 cm

 

3.místo

Jakub Kovalčík                       200 m                          25,19 s

Mike Aminu Abu                    dálka                           578 cm

 

finálová umístění

5. Jakub Kovalčík                   60 m                            7,69 s

5. Petra Kašová                       60 m překážek             11,54 s

5. Jakub Kovalčík                   dálka                           565 cm

 

kategorie „open“

1. místo

Ladislav Urban                       výška                           193 cm

                                                trojskok                       13,21 m

Martin Veselý                         200 m                          23,91s

Martina Bouček                      koule                           11,73 m

 

2. místo

Petra Macková                        60 m                            8,34 s

                                                trojskok                       10,20 m

Jakub Havlíček                        koule                           10,91 m

 

3. místo

Julie Ráčková                          koule                           7,33 m

 

finálová umístění

4. Julie Ráčková                      60 m                            8,99s

4. Pavel Hekrdla                     výška                           172 cm

                                                trojskok                       11,42 m.