Nejúspěšnější byla Sára Pavlidu, která vybojovala  ve sprintu na 60 m v kategorii mladších žákyň bronzovou medaili. Do finále postoupila vynikajícími časy (7,90 s v rozběhu a 7,91 s v semifinále) a ve finále jako nejmladší účastnice v silném protivětru obsadila 3. místo časem 8,16 s. Významně se podílela na 6. místě krajské štafety mladších děvčat.

Další bodující byla Tereza Lišková v hodu oštěpem starších žákyň – obsadila 12. místo. Poslední pokus byl na hranicí 34 m, ale bohužel – neplatný mimo výseč.

Další atleti do bodovaných umístění nezasáhli, ale jak Věra Podrábská, tak i Ivo Březka a Petr Vokoun si vytvořili nejlepší osobní výkony.

Krajská atletická reprezentace vybojovala celkem 3 medaile - o  další 2 – zlaté - se zasloužil Adam Havlíček  (dálka a míček mladší žáci),

V pořadí krajských atletických reprezentací děvčata z Vysočiny vybojovala 8. místo, chlapci byli 13.

Celkově sportovci z Kraje Vysočina obsadili 13. místo se ziskem 32 medailí (4 zlaté, 10 stříbrných a 18 bronzových).

výsledky velkomeziříčských sportovců:

Sára Pavlidu                   3. místo                     60 m mladší žákyně (13 bodů)

Tereza Lišková               12. místo                    oštěp starší žákyně (3 body)

Věra Podrábská              16. místo                    800 m starší žákyně

Ivo Březka                     18. místo                    100 m překážek starší žáci

Petr Vokoun                   20. místo                    1500 m starší žáci.

Fotogalerie (autor Mgr. Vratislav Fišera, vedoucí krajské výpravy atletů)