Z jednotlivců byl nejúspěšnější Ladislav Urban, který zvítězil ve výšce, běhu na 110m př. a byl druhý v tyči. Druhé místo vybojoval Petr Holánek v běhu na 3000m a třetí místa Jakub Havlíček v tyči a Abu Aminu ve výšce.

 

Vynikající formu potvrdila naše závodnice Petra Macková hostující za Jiskru Otrokovice, když zvítězila v trojskoku v novém osobním rekordu 11,16m a ve sprintu na 100m si osobní rekord vyrovnala, což stačilo na 4. místo

 

Z výsledků (bodovaná umístění)

Muži

400m                           4.místo            Kamil Leština             55,04s

5.místo            Václav Holcman         55,31s

10.místo          Petr Vokoun               59,61s os. rekord

3000m                        2.místo            Petr Holánek              9:30,36

110mpř.                      1.místo            Ladislav Urban           16,93s

Disk                            7.místo            Jakub Havlíček           31,86m os. rekord

Koule                          6.místo            Jakub Havlíček           11,06m

                                   7.místo            Martin Bouček           11,05m

Oštěp                          4.místo            Kamil Leština             44,94m

Dálka                          9. místo           Jakub Kovalčík           5,55m

Trojskok                     5.místo            Jakub Kovalčík           11,85m os. rekord

                                   6.místo            Pavel Hekrdla             11,53m

Výška                         1.místo            Ladislav Urban           190cm

                                   3.místo            Abu Mike Aminu       166cm

                                   6.místo            Pavel Hekrdla             156cm            

Tyč                             2.místo            Ladislav Urban           323cm

                                   3.místo            Jakub Havlíček           280cm

 

Ženy

100                             4.místo            Petra Macková           12,92s

Trojskok                     1.místo            Petra Macková           11,16m os. rekord

 

 

 

Pořadí po 3. kolech

 

1.   AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště       23b.

2.   Atletický klub Hodonín                          22b.

3.   AC Moravská Slavia Brno                     16b.

4.   TJ Znojmo                                           15b.    

5.   TJ Sokol Velké Meziříčí                          13b.

6.   AC TRACK & FIELD Brno                       10b.

7.   AC Jiskra Otrokovice                              5b.

8.   Atletika Holešov                                     4b.