V celkovém umístění víceboje si tentokrát  nejlépe vedl Jan Doležal, který získal bronzovou medaili, za stabilní výsledky 3.místo žebřík, 4.místo překážkový běh, 6.místo míč, si ji určitě zasloužil.

Do první desítky v celkovém umístění víceboje se ještě probojovali:Starší hoši 5. Zmrhal, 6. Mucha, 9. Puzrla, 10. Harvey.  Mladší hoši a dívky : 10. Tomáš Pipek a Natálie Palečková.

V dílčích disciplínách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 5 krát.

Za chlapce Oliver Harvey (1.místo přeskoky), Matyáš Mucha (2. místo překážkový běh a žebřík), Sebastián Zmrhal (3.místo žebřík), Jan Doležal (3. místo překážková dráha).

Náš oddíl byl velmi úspěšný i ve štafetách, kdy si mladší hoši doběhli pro zlatou  medaili ve složení (Pipek Tomáš, Pipek Vojta, Lukáš Ambrož, Jan Doležal), starší chlapci pro stříbrnou medaili (Mucha, Harvey, Doležal Jakub, Zmrhal). Ml. děvčata pro bronzovou (Palečková Klára, Natálka, Havlišová, Smejkalová)

Celkově se 7 našich atletů umístilo v první desítce  víceboje a máme rekordních 25 umístění v top 10 v jednotlivých disciplínách.

Po prvním kole družstev jsou starší chlapci na výborném 2.místě a chybí jim pouze jeden hlavní bod na první Třebíč. Mladší hoši se posunuli na druhé místo. Mladší i starší děvčata na místě 6.

 

víceboj – starší chlapci (2006-2007)

pořadí

Příjmení

Jméno

 

5

Zmrhal

Sebastian

(3.místo žebřík, 4.místo překážkový běh)

6

Mucha

Matyáš

(2. místo překážkový běh a žebřík)

9

Puzrla

Jáchym

(4.místo přeskoky, 7.místo míč)

10

Harvey

Oliver

(1.místo přeskoky, 10.místo překážkový běh)

12

Doležal

Jakub

(9.místo míč)

16

Malec

Tomáš

(9.místo žebřík)

18

Absolon

Patrik

(9.místo přeskoky)

21

Pospíchal

Petr

 
       

víceboj – mladší chlapci (2008 a mladší)

pořadí

Příjmení

Jméno

 

3

Doležal

Jan

(3.místo žebřík, 4.místo překážkový běh, 6.místo míč)

10

Pipek

Tomáš

(5.místo žebřík, 8.místo překážkový běh a přeskoky)

13

Ambrož

Lukáš

(7.místo přeskoky, 9.místo žebřík)

15

Pipek

Vojtěch

 

22

Koukola

Michal

 

33

Pacal

Filip

 

34

Zeman

Jan

 

39

Hroch

František

 

40

Duben

Matouš

 

41

Koukola

Ondřej

 

víceboj – starší děvčata (2006 – 2007)

pořadí

Příjmení

Jméno

 

13

Pacalová

Ketty

(9.místo překážkový běh)

26

Švandová

Veronika

(6.místo míč)

34

Novotná

Adriana

 

38

Budínová

Adéla

 
       

víceboj – mladší děvčata (2008a mladší)

pořadí

Příjmení

Jméno

oddíl

10

Palečková

Natálie

(7.místo žebřík)

14

Havlišová

Klára

(5.místo míč)

16

Smejkalová

Alžběta

(8.místo překážkový běh, 10.místo žebřík)

18

Palečková

Klára

 

40

Komínková

Eliška

 

44

Kučerová

Simona

 

46

Novotná

Nikol