Pro starší kategorie to bylo zároveň i závěrečné kolo, družstva dorostu a žactva v soutěži pokračují 10.6. v Pacově.

Tento závod byl i poslední možností žáků a žákyň kvalifikovat se Letní olympiádu dětí a mládeže v Brně.

Do krajského atletického družstva pro Letní olympiádu dětí a mládeže v Brně jsou nominováni Ivo Březka, Petr Vokou, Sára Pavlidu, Tereza Lišková a Věra Podrábská.

Denisa Čejková je náhradnicí.

 

Z výsledků:

uvádíme bodovaná umístění a v závorce za výkonem aktuální pozici v republikových tabulkách

 

Starší žactvo

60 m

2. Sára Pavlidu                                         8,17 s  (3. místo)                             

4. Zuzana Rašovská                                  8,46 s

10. Aneta Ventrubová                              8,63 s

4. Ivo Březka                                            7,92s

 

1500 m

1. Věra Podrábská                                    5:16,65 (14. místo)

1. Petr Vokoun                                         5:08,37 (35. místo na 800 m)

 

100 m překážek

1. Ivo Březka                                            15,39 s (39. místo)

5. Vendula Puzrlová                                 17,45 s

6. Aneta Ventrubová                                17,64 s

8. Tereza Lišková                                     18,83 s

 

výška

7. Eliška Mašterová                                  139 cm

 

dálka

3. Zuzana Rašovská                                  479 cm

4. Sára Pavlidu                                         476 cm (16. místo)

7. Ivo Březka                                            455 cm

 

koule

1. Tereza Lišková                                     10,18 m (32. místo, 22. místo oštěp)

2. Denisa Čejková                                    10,07 m (34. místo)

 

disk

4. Tereza Lišková                                     20,79 m

5. Denisa Čejková                                    17,72 m

 

štafeta 4 x 60 m

2. žákyně TJ Sokol VM (Rašovská, Mašterová, Puzrlová, Pavlidu)      32,46 s

 

dorost

koule 5 kg

1. Lubomír Pažourek                                9,52 m

 

100 m

3. Jakub Kovalčík                                     12,18s                                             

 

trojskok

2. Jakub Kovalčík                                     11,85 m (23. místo)

 

junioři

trojskok

1. Pavel Hekrdla                                       12,25 m (17. místo)

 

muži

trojskok

1. Ladislav Urban                                      13,09 m

 

ženy

trojskok

1. Petra Macková                                      9,93 m.

 

 

 

 

výsledky: http://online.atletika.cz/vysledky/30907