V celkovém umístění víceboje si nejlépe vedl Matyáš Mucha, který obsadil 4. příčku v kategorii st. chlapců. Neztratili se ani ml. mladší chlapci, kde se na 6. místě umístil Tomáš Pipek, 7. místě Jan Doležal a 9.místě Vojtěch Pipek.

V dílčích disciplínách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 4 krát.

Za dívky Klára Havlišová (2. místo v míčku). Za chlapce Matyáš Mucha (2. místo žebřík), Tomáš Pipek (3. místo žebřík) a  Jan Doležal (3. místo překážkový běh)

Náš oddíl byl  úspěšný i ve štafetách, kdy mladší hoši doběhli pro bronzovou medaili ve složení (Pipek Tomáš, Pipek Vojta, Lukáš Ambrož, Jan Doležal)

Celkově se 4 naši atleti umístili v první desítce  víceboji a máme 18 umístění v top 10 v jednotlivých disciplínách.

Po prvním kole družstev jsou mladší  i starší chlapci schodně na třetím místě v Kraji Vysočina, mladší i starší děvčata opět schodně na 6.místě.

 

víceboj – starší chlapci (2005 -2006)

 

Příjmení

Jméno

rok nar.

 

4.

Mucha

Matyáš

2006

(4.místo překážkový běh, 5.místo dálka, 2.místo žebřík

13.

Doležal

Jakub

2007

(7.místo překážkový běh)

15.

Pospíchal

Jiří

2006

(8.místo překážkový běh)

18.

Absolon

Patrik

2007

(7.místo dálka)

21.

Pospíchal

Petr

2006

(7.místo žebřík)

23.

Harvey

Oliver

2007

(6.místo překážkový běh)

28.

Malec

Tomáš

2006

 

víceboj – mladší chlapci (2008 a mladší)

 

Příjmení

Jméno

rok nar.

 

6.

Pipek

Tomáš

2008

(5.místo překážkový běh, 3.místo žebřík)

7.

Doležal

Jan

2008

(3.místo překážkový běh, 6.místo žebřík)

9.

Pipek

Vojtěch

2008

(7.místo dálka)

17.

Ambrož

Lukáš

2008

(9.místo žebřík)

26.

Pospíšíl

Viktor

2008

 

33.

Koukola

Michal

2008

 

39.

Filip

Pacal

2009

 

42.

Zeman

Jan

2009

 

44.

Hroch

František

2009

 

49.

Jiříček

Vítek

2009

 

52.

Duben

Matouš

2010

 

víceboj – starší děvčata (2006 – 2007)

 

Příjmení

Jméno

rok nar.

 

14.

Pacalová

Ketty

2007

(8.místo překážkový běh, 10.místo míček)

18.

Švandová

Veronika

2006

(5.místo míček)

30.

Pospíšilová

Klára

2006

 

32.

Homolová

Nikola

2006

 

38.

Novotná

Adriana

2007

 

42.

Rausová

Elen

2007

 

víceboj – mladší děvčata (2008 a mladší)

 

Příjmení

Jméno

rok nar.

 

11.

Havlišová

Klára

2008

2.místo míček

31.

Palečková

Natálie

2008

 

35.

Komínková

Eliška

2009

 

37.

Palečková

Klára

2008

 

38.

Smejkalová

Alžběta

2008

 

42.

Klinerová

Natálie

2008

 

58.

Kučerová

Simona

2009

 

60.

Zejdová

Ema

2009

 

64.

Ráčková

Amálie

2009