V neděli 2.6.2019  proběhly  v Třebíči krajské přebory v atletice. Závodů se účastnilo 10 atletů TJ Sokol Velké Meziříčí a všichni se dokázali prosadit na stupně vítězů nebo obsadili finálové pozice. 

 

Nejúspěšnější z našich závodníků byli Zuzana Rašovská, (přebornické tituly ve skoku do dálky a v trojskoku), Jakub Kovalčík (1. místo trojskok 2. místo na 200 m) a Ivo Březka (2. místo ve skoku o tyči, na 110 m a 300 m překážek).

Z výsledků

muži + junioři

100 m                         3. místo      Milan Bartušek                                       12,43 s

200 m                         2. místo      Jakub Kovalčík                                        23,68 s

výška                           2.místo       Mike Aminu Abu                                   177 cm

trojskok                     1. místo      Jakub Kovalčík                                        12,13 m

tyč                                2. místo      Ivo Březka                                             300 cm

                                     

dorost                       

100 m                         6. místo      Aneta Ventrubová                                13,97 s

200m                           2. místo      Jakub Kovalčík                                        23,83 s

3000 m                       3. místo      Anna Sedláčková                                   2:43,50

100 m přek.             3. místo      Vendula Puzrlová                                  16,91 s

110 m přek.             2. místo      Ivo Březka                                                16,83 s

300 m přek.             3. místo      Vendula Puzrlová                                  52,42 s

  1. místo      Ivo Březka                                                42,93 s

dálka                           1. místo      Zuzana Rašovská                                   501 cm

trojskok                     1. místo      Zuzana Rašovská                                   10,40 m

  1. místo      Vendula Puzrlová                                  9,69 m

koule                          2. místo      Denisa Čejková                                      11,34 m

  1. místo      Tereza Lišková                                        10,21 m

disk                              3. místo      Tereza Lišková                                        26,71 m

  1. místo      Denisa Čejková                                      26,10 m

kladivo                       2. místo      Denisa Čejková                                      26,58 m

  1. místo      Tereza Lišková                                        21,19 m

Výsledky