foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

V sobotu 2. 9. 2018 proběhl v Třebíči krajský přebor mladšího a staršího žactva. Závodu se účastnilo 170 závodníků ze 14ti oddílů.

Výborně si vedli naši atleti – vybojovali 3 tituly krajských přeborníků, 8 stříbrných medailí a 8 bronzové medaile. Celkem tedy 19 medailí.

 

Z výsledků ( finálová umístění)

mladší žactvo

60 m

  1. Sára Pavlidu                                         8,16 s
  2. Nikola Bednářová                                8,86 s
  1. Jan Křehlík                                           8,82 s

 

150 m

  1. Sára Pavlidu                                         19,86 s
  2. Nikola Bednářová                                21,94 s

800 m

  1. Dominik Manďák                                 2:38,66

výška

  1. Sára Pavlidu                                         141 cm
  2. Adéla Čermáková                                 115 cm
  3. Klára Pospíšilová                                  110 cm

koule

  1. Dana Harvey                                        10,00 m

míček

  1. Dana Harvey                                        34,25 m
  2. Nikola Homolová                                 33,73 m
  1. Jan Křehlík                                           42,43 m
  2. Dominik Manďák                                 36,48 m
  3. Petr Pospíchal                                       21,78 m

oštěp

  1. Dana Harvey                                        24,16 m
  1. Dominik Manďák                                 21,40 m
  2. Jan Křehlík                                           19,53 m
  3. Petr Pospíchal                                       12, 74 m

 

4 x 60 m

žákyně

  1. TJ SOKOL VM (Pospíšilová, Homolová, Čermáková, Bednářová) 36,38 s     

 

starší žactvo

60 m                        

  1. Vendula Švihálková                             8,46
  2. Zuzana Rašovská                                  8,68 s
  3. Vendula Puzrlová                                 8,70 s

150 m

  1. Vendula Švihálková                             21,15 s
  2. Vendula Puzrlová                                 21,36 s

 

300 m

  1. Zuzana Rašovská                                  45,85 s
  1. Petr Vokoun                                         40,64 s

 

1500 m

  1. Petr Vokoun                                         5:10,52

200 m překážek

  1. Vendula Puzrlová                                 33,94 s
  2. Natálie Malcová                                   38,50 s

výška

  1. Eliška Mašterová                                  144 cm
  2. Vendula Švihálková                             135 cm
  1. Tomáš Neufuss                                     158 cm
  2. Šimon Čech                                          145 cm

 

dálka

  1. Zuzana Rašovská                                  473 cm
  1. Šimon Čech                                          473 cm
  2. Aleš Stejskal                                         419 cm

 

koule

  1. Tereza Lišková                                     9,53 m
  2. Natálie Báňová                                     7,54 m
  1. Vojtěch Večeřa                                     10,16 m

 

disk

  1. Tereza Lišková                                     28,72 m
  1. Vojtěch Večeřa                                     25,19 m

 

oštěp

  1. Tereza Lišková                                     31,73 m

kladivo

  1. Natálie Báňová                                     16,04 m

 výsledky

výý

4 x 60 m

žákyně

TJ SOKOL VM „A“ (Puzrlová, Švihálková, Rašovská, Pavlidu)               31,78 s (mimo soutěž)